Amateur Surgeon 4

Simülasyon oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 126.2 MB
  • Sürüm 2.6.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Adult Swim Games
Benzersiz bir hikâye ile eşsiz operasyonlar gerçekleştirebileceğiniz Amateur Surgeon 4 oyununu sizde hemen cihazınıza indirin!

Amatör cerrahinin uzmanı olan Dr. Bleed ile 100'ün üzerinde hastanın ameliyatını gerçekleştirebileceğiniz Amateur Surgeon 4 oyununda doktor olma sırası sizin! Dünya'nın cevap aramaya başladığı konularda beklenmedik olayların gizemini çözebilmek için Bleed'e yardım edebileceğiniz bu oyunda istenmeyen hayatları da kurtarabilirsiniz.

Ev eşyalarını kullanarak cerrahi bulmacalar da çözebileceğiniz Amateur Surgeon 4 oyununda göz, beyin, kalp, akciğer ve daha pek çok organ üzerinde çalışabilirsiniz. Eşsiz özellikleri ve benzersiz yetenekleri ile sizlere sunulan bu oyunda 30'dan fazla kişi ile ortak olabilir, yüksek hızlı ameliyatlar gerçekleştirebilirsiniz.

Hayatta kalma modunu kullanarak istenmeyen yaşamlara müdahale edebileceğiniz bu oyunda yüksek puanlar elde edebilmek amacıyla arkadaşlarınıza karşı yarışabilir, başarı elde edebilirsiniz. Araçlarınızı geliştirebileceğiniz Amateur Surgeon 4 oyununda gerçek bir amatör cerrah olabilirsiniz.

1 ve 3 ile başlayarak klasik seviyelere yükselebileceğiniz bu oyunda tüm operasyonları yapabilirsiniz. Sizde heyecan dolu Amateur Surgeon 4 oyununu hemen şimdi cihazınıza yükleyebilir, amatör bir cerrah olarak hastalarınızın ameliyatını gerçekleştirebilirsiniz.

 

Amateur Surgeon 4 indir